Передпокої

Створює перше враження та має бути гарним та функціональним.

Передпокій має поєднувати в собі стиль і функціональність.

Забезпечуємо індивідуальність і максимальну практичність передпокою поєднуючи стиль та функціональність. Підбираємо практичні меблі, зберігаючи місце для речей та вільний простір.

Конструктивні рішення та стилі передпокою

Дизайн

Дизайн передпокою нерідко стає однією з найбільш складних завдань. Простота облаштування прихожої прямо пропорційна її розмірам: чим вона просторіша, тим легше підібрати меблі, адже поставити можна практично все. Варто пам’ятати, що абсолютно будь-яку прихожу можна зробити функціональною, тільки знадобиться індивідуальний підхід, який Ви можете отримати у салоні-магазині GEOMETRY. Наші спеціалісти використовуючи трохи фантазії і уяви, проведуть розрахунки і приділять максимальну увагу при виборі меблів. З нашою допомогою Ваша прихожа перетвориться на затишне і комфортне місце, здатне впоратися з усіма завданнями.

Шафа-купе

Шафа-купе для прихожої є відмінним рішенням, яке дозволяє створити індивідуальний і практичний інтер’єр при будь-яких її розмірах. Шафа-купе може бути найрізноманітніших форм і конструкцій, та дозволяє розмістити себе навіть при обмежених розмірах передпокою.

Використання

Передпокій в сучасній квартирі є «обличчям» інтер’єру, місцем зберігання речей, які використовуються щодня, так і одягу, який дістається з полиць. Тому шафа – купе для таких цілей повинна мати особливу конструкцію, що відповідає всім вимогам господарів будинку. Якщо потрібно розмістити велику кількість дрібних речей для щоденного користування, доцільно вибрати моделі з відкритими полицями різних розмірів. Якщо ж шафа-купе в прихожій буде використовуватися, як місце зберігання, краще вибирати модель з об’ємною антресольною частиною.

Якість продукції

Передпокої кращих виробників забезпечують відмінну якість продукції і гарантують її довговічність. В нас Ви знайдете передпокої, які мають сучасну фурнітуру, цікаві форми і вигини зроблені з використанням сучасних матеріалів ДВП, ДСП, МДФ, які служать довгі роки і при цьому мають більш ніж прийнятну ціну.

Ми пропонуємо оригінальні дизайнерські рішення і втілимо в реальність всі Ваші мрії!

м. Івано-Франківськ, 
вул. Тичини, 7

Телефонуйте:
050 155 81 45
098 742 50 05  

Салон-магазин меблів GEOMETRY | Андрій Нізола

Забудьте про обмеження! Ми втілимо ваші ідеї!


GEOMETRY

Вас цікавить передпокій?

ПАРТНЕРИ
  • Blum
  • Hettich
  • Hafele
  • GTV
  • ADS