Geometry

Дизайн студія меблів

image

Наші кухні

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
image

L-Подібна кухня

L-подібна кухня - це один з найпопулярніших та практичних варіантів планування, який чудово підходить як для просторих, так і для невеликих приміщень. Її конфігурація, що складається з двох перпендикулярних рядів шаф та робочих поверхонь, утворює кут, який економно використовує простір та створює зручний "робочий трикутник" між плитою, мийкою та холодильником

image

Лінійна кухня

Лінійна кухня - це один з найпростіших та найелегантніших варіантів планування, який чудово підходить як для невеликих, так і для просторих приміщень. Її конфігурація, що складається з одного ряду шаф та робочих поверхонь, економить простір та створює лаконічний та стильний дизайн.

image

Дволінійна кухня

Дволінійна кухня - це один з найпрактичніших та функціональних варіантів планування, який чудово підходить як для просторих, так і для невеликих приміщень. Її конфігурація, що складається з двох паралельних рядів шаф та робочих поверхонь, забезпечує максимальну робочу зону та зручне розташування всіх необхідних елементів.

image

U-подібна кухня

U-подібна кухня - це один з найпопулярніших та найпрактичніших варіантів планування, який чудово підходить як для просторих, так і для невеликих приміщень. Її конфігурація, що складається з трьох рядів шаф та робочих поверхонь, утворює букву U, максимально використовуючи простір та створюючи зручний "робочий трикутник" між плитою, мийкою та холодильником.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

А щодо твоєї кухні ?

Записуйся на безкоштовну консультацію. Обговоримо твою майбутню кухню

НЕ ХОЧЕШ ЧЕКАТИ ?

Дзвони вже зараз !