Стільці

Функціональні та стильні предмети меблів для комфорту у Вашому домі.

Ми пропонуємо сучасні кухонні меблі, що створюють простір для реалізації будь-яких Ваших ідей. 

Створюємо правильне планування кухні з максимальною зручністю та функціональністю у використанні. 

 • Обслуговування
  • індивідуальне
 • Асортимент

  кращі європейські та українські бренди

 • Покупка

  вигідна, проста та якісна

Основні варіанти планувань кухонь

Лінійна

Кухня в одну лінію, розрахована максимум на двох осіб і придатна для кухні невеликого розміру. Також таке планування кухонних меблів підійде для приміщень, де розділена обідня та кухонна зона. Меблі для кухні в цьому випадку повинні складатися з навісних шаф, які б дозволили значно заощадити на просторі, який і без того обмежений, а побутова техніка повинна бути вбудована. Знахідкою для такої кухні є розсувний стіл – трансформер, який можна поставити біля вікна. В такому випадку вільний простір буде достатнім для того, щоб безперешкодно переміщатися по кухні.

Дволінійна

Кухня у дві лінії, що дозволяє розташувати меблі для кухні по двом протилежним сторонам, але так, щоб вони не перешкоджали руху. Доцільно раковину з плитою поставити на одну сторону, а для холодильника виділити місце на іншій стороні. Планування кухні тут залежить від того, як і де розташовані вікна та двері.

L-подібна (Г-подібна)

Оптимальний варіант для створення робочого простору. Меблі розташовують уздовж суміжних стін.Таке планування підійде для будь – якої кухні і використовується частіше за всіх інших планувань. Навіть місця для обіднього столу вистачить при такій розстановці меблів. Вільного простору буде цілком достатньо. Рухливі полиці і вставлені по кутах шафки органічно вписуються і не будуть зайвими в такій кухні. Протилежну стіну кухні, яка виявиться вільною, можна облаштувати, встановивши там барну стійку або розмістити там обідню зону.

U-подібна (П-подібна)

Краща в плані зручності і безпеки. Меблі для кухні тут розташовується уздовж всіх стін і не залишається простору для проходу між ними. При такому плануванні, кухню можна облаштувати у вигляді їдальні, але за умови, що місце для зони проходу становить половину простору, зайнятого меблями. Робота для двох осіб одночасно тут цілком допустима, без створення незручностей один для одного. Ширина простору кухні, залишеного для проходу, повинна бути не менше півтора метра.У противному випадку робота на такій кухні буде викликати незручністі.

Півострів

Оптимальний варіант для кухонь великих розмірів. Для такого планування допустимо відділення кухні від простору їдальні, використовуючи виступ, і отримання тим самим додаткової поверхні.

Замовляйте якісну кухню з правильним плануванням.
Чекаємо на Вас!

м. Івано-Франківськ, 
вул. Тичини, 7

Телефонуйте:
050 155 81 45
098 742 50 05  

Салон-магазин меблів GEOMETRY | Андрій Нізола

Забудьте про обмеження! Ми втілимо ваші ідеї!


GEOMETRY

Вас цікавить планування кухні?

ПАРТНЕРИ
 • Blum
 • Hettich
 • Hafele
 • GTV
 • ADS