Спальні

Місце для відпочинку, в якому Ви маєте відчувати комфорт та затишок.

Спальня повинна налаштовувати на позитивні емоції і дарували особливу енергетику спокою і затишку.

Наш асортимент має в собі величезну кількість сучасних дизайнів спалень, виконаних у найрізноманітніших стильових напрямках.

Якісне облаштування спальні меблями

Вибір

При виборі меблів для спальні, в першу чергу слід враховувати дизайн інтер’єру кімнати в цілому, так як меблі повинні гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр і надавати йому особливого шарму та вишуканості. Ви на свій смак зможете підібрати вже готовий комплект меблів, або вигідно підібрати окремі елементи спальні, які ідеально впишуться у Ваш інтер’єр і підкреслять його індивідуальність та особливий вишуканий стиль.

Ліжко

Спальня стає відображенням особистого простору людини, його звичок, тому до підбору меблів варто підійти ретельно. Центральне місце в спальні займає ліжко. Якщо ця кімната призначена тільки для Вас, це може бути не типове двоспальне ліжко. Виробники меблів постійно звертають увагу на комфортність ліжка. Важливо все: структура, розмір, нахил спинки, форма. На всі ці моменти треба звертати увагу при покупці.

Якість

Всі меблі виконані на сучасному устаткуванні і у відповідності з найпопулярнішими дизайнерськими розробками. В якості ціх меблів не варто навіть сумніватися, так як всі матеріали для її виготовлення проходять дуже ретельний контроль якості.

Функціональність

Так само важливим є той факт, що всі представлені сучасні комплекти меблів для спальні є багатофункціональними. З такими меблями Ваша спальня буде виглядати не просто розкішною і затишною, але і досить охайною, адже в ній все буде продумано до дрібниць, і все буде мати своє місце. Зі смаком підібрані меблі для Вашої спальні стануть справжньою окрасою і родзинкою Вашого затишного будинку. Адже так важливо починати ранок з позитивних емоцій, які Вам подарує гарний вишуканий інтер’єр комфортної і затишної спальні, де пробудження буде приємніше, а нічні сновидіння оповиті атмосферою спокою і умиротворення.

Замовляйте затишну та стильну спальню.
Чекаємо на Вас!

м. Івано-Франківськ, 
вул. Тичини, 7

Телефонуйте:
050 155 81 45
098 742 50 05  

Салон-магазин меблів GEOMETRY | Андрій Нізола

Наші спальні налаштовують на позитивні емоції і дарують особливу енергетику спокою та затишку.


GEOMETRY

Хочете дізнатись більше інформації?

ПАРТНЕРИ
  • Blum
  • Hettich
  • Hafele
  • GTV
  • ADS